Uroczyste przekazanie władzy w klubie

W dniu dzisiejszym nastąpiło uroczyste przekazanie władzy nowemu zarządowi. Podsumowując działalność kadencji 2022/2023 ustępujący Prezydent Paweł Dąbrowa stwierdził, iż był to dobry rok, który dzięki ścisłej współpracy z władzami okręgu, w tym z Gubernatorem kadencji 2022/2023 Jerzym Ciesiulem, udało się pozyskać rekordowe dofinansowanie na rzecz lokalnej społeczności. Podziękował ustępującemu zarządowi i życzył wszystkiego dobrego i samej pomyślności nowemu Prezydentowi Tadeuszowi Kruzel. W skład nowego zarządu weszli:

• Prezydent Klubu - Tadeusz Kruzel,
  • Past Prezydent - Paweł Dąbrowa
  • Vice Prezydent - Bartłomiej Niebudek,
  • Sekretarz Klubu - Jerzy Pietkiewicz,
  • Skarbnik - Robert Ejsmont,
  • Członek Zarządu - Jerzy Gryszkiewicz,

Prezydent kadencji 2023/2024 Tadeusz Kruzel podziękował gościom za uczestnictwo oraz zapewnił o dalszym kontynuowaniu działalności na rzecz osób potrzebujących z naszego regionu.

Nowemu Prezydentowi serdecznie gratulujemy!

WE SERVE - POMAGAMY!